Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń 801-502-602
Znajdziesz nas także na
Dlaczego Fripi?

Dostarczamy produkty które w pełni zaspokajają potrzeby żywieniowe psów, zapewniają im właściwy rozwój oraz spełniają oczekiwania ich właścicieli.

Wiemy jak ważne w żywieniu zwierząt jest ich bezpieczeństwo i zdrowie, dlatego naszą karmę tworzymy zgodnie z najwyższymi standardami produkcji. Wyróżnia nas szczególna dbałość o dobór naturalnych składników jakie dostarczamy w naszych produktach.

Wierzymy że zdobycie uznania klientów możliwe jest tylko przez stworzenie karmy o wysokiej jakości pod każdym względem.

Takie jest Fripi.

DOWIEDZ SIĘ JAK DBAMY O JAKOŚĆ MARKI FRIPI

ETAP PIERWSZY

WYBÓR NATURALNYCH SUROWCÓW

Dobór naturalnych surowców jest dla nas najważniejszą kwestią w procesie produkcji karmy. Dbamy o to by FRIPI zawierał w swoim składzie tylko sprawdzone, odpowiednio dobrane produkty oraz istotne dla rozwoju psa witaminy i minerały.

ETAP DRUGI

PRODUKCJA I STANDARDY JAKOŚCI

FRIPI produkowany jest według standardów BRC (Global Standard for Food Safety) tych samych, które stosuje się przy produkcji żywności dla ludzi.

ETAP TRZECI

PAKOWANIE

Staranny proces pakowania produktów Fripi gwarantuje, że po otwarciu są one zawsze świeże.

ETAP CZWARTY

MAGAZYNOWANIE

Przechowywanie jest dla nas tak samo istotne jak proces produkcji i pakowania. W magazynie FRIPI utrzymujemy i kontrolujemy odpowiedni poziom temperatury oraz wilgotności powietrza. Dbałość o te czynniki pozytywnie wpływa na jakość karmy.

ETAP PIĄTY

DYSTRYBUCJA I OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

W trosce o wysoki poziom organizacji procesu dystrybucji i sprzedaży naszej karmy stworzyliśmy dedykowaną infolinię, która umożliwia naszym klientom bezpośredni kontakt z nami.

Nasza Polityka

Chętnie angażujemy się w pomoc organizowaną dla bezdomnych i chorych psów. Wspieramy liczne akcje i zbiórki.

Regularnie współpracujemy ze schroniskami, stowarzyszenia i fundacjami. Chcemy zmieniać otaczającą nas rzeczywistość na lepszą. Jesteśmy przekonani że każde nawet najmniejsze wsparcie może znacząco odmienić los potrzebujących zwierząt.

FRIPI PERFECT SHAPE

FRIPI PERFECT SHAPE to sucha karma, która powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia.

W asortymencie FRIPI znajdują się obecnie:
• PERFECT SHAPE z 3 rodzajami mięs
• PERFECT SHAPE z drobiem i warzywami
• PERFECT SHAPE z wołowiną i warzywami

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo w żywieniu psów, dlatego w procesie produkcji przestrzegamy wszystkich zasad objętych systemem HACCP oraz ISO 9001.

Każdego dnia wyznaczamy sobie nowe cele, które oparte są o potrzeby naszych klientów i ich pupili. Właśnie dlatego FRIPI PERFECT SHAPE to dobra jakość, zbilansowana dieta, wyjątkowa receptura, prawidłowa kondycja i zdrowie Twojego psa.